Tootevalik
UUS

Reolink Valvekaamera RLC-830A

Ühik: 1
Tootja: Reolink

159.00

Järelmaksuga

Leidsid odavama hinna? Teeme paremaks:)!

Toote tutvustus

Reolink RLC-830A 4K 8MP automaatse jälgimisega valvekaamera. Juhtides kaamerat käsitsi – üles ja alla, vasakule ja paremale, saate jälgida ka teisi piirkondi ja laiendada vaatevälja.

Teie seadmesse saadetakse täpsed hoiatused, kui tuvastatakse inimene või auto. Kui liikumine on tuvastatud, saadab see teile kohe push-teavitused. Lisaks on võimalik seadmel aktiveerida sireen ja kohtvalgustus, mis hoiatab sissetungijaid. Sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga saab kaamera vahendusel vabalt kuulata ja rääkida. Time-Lapse funktsioon.

RLC-830A pakub kolme öövaatlusrežiimi: Mustvalge režiim, värvirežiim ja nutirežiim. Kui Smart Mode on sisse lülitatud, lülitub kohtvalgustus automaatselt sisse, kui öösel tuvastatakse liikumine. Valige vastavalt oma vajadusele.

RLC-81MA toetab 24/7 pidevat, liikumisega seotud või plaanilist salvestamist. Seda saab salvestada micro SD-kaardile, Reolink NVR-i või FTP-serverisse. Valige endale meelepärane viis ja nautige kohandatud turvalisust. Power over Ethernet (PoE) tehnoloogia võimaldab edastada ja laadida videoid samaaegselt vaid ühe võrgukaabli kaudu. Plug & Play.