Ettevõttest

Noor Tehnik on asutatud 21.märtsil 1991 aastal. Nimi Noor Tehnik oli kasutusel varemgi, olles Tallinna Tööstuskaubastu üks paljudest kauplustest aastatel 1960-1990.

Täna koondab Noor Tehnik enda alla mitmeid omanimelisi helitehnika kauplusi. Oleme spetsialiseerunud peamiselt lõpptarbijale ja pakume Eestis väga head valikut toodetest, mis seostuvad sõnadega heli ja tehnika ning auto ja kodu üldisemalt.

Meie valiku ulatus katab lihtsamaid soove, kuid ka kõige nõudlikum klient leiab endale sobiva lahenduse nii koju, autosse, meresõidukisse, suvekodusse ehk kuhu just vaja on.

Samuti ei ole me unustanud oma kliente, kes on harjunud meie juures käima juba aastakümneid ja meie Luise kauplus pakub endiselt meistritele ja isetegijatele vajalike tarvikuid ja tooteid alates kunstnahast ning lõpetades tööriistadega.

Meie kaubavalikus on esindatud üle 150 kaubamärgi, millest olulisemad on väljatoodud meie kaubamärgi lehel. Oma leiavad nii lapsed ja noorukid kui mehed ja naised.
Pakume oma abi auto- ja koduaudio seadmete paigaldusel ja projekteerimisel.

Meie kauplused pakuvad meile endile ja meie klientidele rahulolu ning rõõmu – mõistlikud hinnad, toodete mitmekesisus ja kvaliteet, igakülgne ning professionaalne tehniline abi ja meie spetsialistide konsultatsioonid, see ongi Noor Tehnik.

 

Olete meile oodatud!

Ajalugu

21.03.1991

Registreeriti firma ”Noor Tehnik” Eesti ettevõtete, asutuste ja organisatsioonide registris.

06.05.1992

Avasime kaupluse “Noor Tehnik” Tallinnas Luise tn. 4.

20.11.2002

Avasime kaupluse “Noor Tehnik” Tallinnas Järve Keskuses aadressiga Pärnu mnt. 238.

01.11.2005

Avasime e-poe www.noortehnik.ee

Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.