Caliber HWC404 valvekaamera

Kogus: 1 Tootja: Caliber Tootja lehekülg Kategooria:

76

Kuumakse alates 6.33

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

Caliber HWC404 õue valvekaamera. Kaamera on 1080p full HD salvestuskvaliteediga ning ühildub Micro SD kaardi suurusega kuni 128GB, mis võimaldab salvestada ligikaudu 15 päeva. Komplektis on kaasas ka 3-meetri pikkune voolujuhe.

Lisaks sellele on kaameral olemas veel liikumisandur ja kohtvalgusti, mis lülitatakse sisse liikumise tuvastamisel. Usaldusväärsel õuekaameral (IP66 šertifikaat) on olemas ka Night Vision režiim ja tugev metallist korpus. Night Vision režiim võimaldab näha kuni 15-meetri kaugusele.

Seda on lihtne ühendada oma nutiseadmega läbi Free Smart Home App-i, mis võimaldab saata teavitusi reaalajas teie nutiseadmesse. Samuti on see võimalik ühendada läbi Wi-Fi, mille juhul edastatakse pilti läbi võrgu ning see on ülimalt turvaline.

 

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.