Reolink Valvekaamera RLC-1212A

Kogus: 1 Tootja: Reolink Kategooria:

126.65

Kuumakse alates 10.55

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

Reolink RLC-1212A F1.6 suure avausega objektiivi ja 12MP ultra kõrglahutusega valvekaamera. Kaamera eristab inimesi, sõidukeid ja lemmikloomi teistest objektidest ning soovi korral teavitab kasutajat läbi äppi hoiatusega, kui tuvastab pildil liikumise.

Kaamerale on sisseehitatud võimas kohtvalgustus, mille tõttu salvestatakse kvaliteetset pilti ka öösel. Sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga saab kaamera vahendusel vabalt kuulata ja rääkida. See funktsioon on saadaval ainult Reolink App/Client´is, kui see on ühendatud Reolink NVR RLN8-410 või RLN16-410-ga. Time-Lapse funktsioon.

Nutikas IP-kaamera toetab 24/7 pidevat, liikumist käivitavat või plaanilist salvestamist. Kõik videod saab salvestada mikro SD-kaardile, Reolink NVR-i või FTP-serverisse. Power over Ethernet (PoE) tehnoloogia võimaldab edastada ja laadida videoid samaaegselt vaid ühe võrgukaabli kaudu.

IP66 sertifitseeritud ilmastikukindlus. Lisaks saab läbi Reolink Appi kaamerat kiirelt konfigureerida ning anda ka häälkäsklusi.

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.