Moment Liim Classic 120ml

Kogus: 1 Tootja: Moment Tootja lehekülg Kategooria:

3.90

Kuumakse alates 0.33

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

Liim annab kiire ja tugeva liite.

Hõlpsasti pealekantav liim sobib ideaalselt erinevate pindade ühendamiseks ja spooni liimimiseks keerulistesse nurkadesse. Kõige paremini sobib liim sisetöödeks mitmesuguste materjalide puhul, välja arvatud PE ja PP. Sobib ka laminaadi jaoks. Kuumakindel.
Kasutusvaldkond: puit, nahk, metall, plastmass, kumm, kivi

Kasutamine:
1. Kontrollige, kas pinnad on puhtad, kuivad ja õigesse suurusse lõigatud. Mõnel juhul tagab parema nakke liimitava pinna karestamine.
2. Kandke liim ühtlaselt mõlemale pinnale ja laske umbes 10-15 minutit kuivada, et lahusti saaks ära aurata. Ärge pange liiga palju liimi, piisab õhukesest kihist. Ajage liim pahtlilabida abil pinnal ühtlaselt laiali.
3. Kontrollige näpuga, kas liim on kuiv. Kui liim ei nakku näpule on see kasutamisvalmis. Seejärel suruge pinnad kokku. Suruda võib päris tugevalt.
4. Professionaalid kasutavad liimi ühtlaseks levitamiseks mõnikord liimirulli, kuid kasutada võib ka taignarull või pudelit.
Jätke liim 24 tunniks kuivama ja töö ongi tehtud!

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.