Bapco MOSA Automotive aerosoolliim 500ml

Kogus: 1 Tootja: Bapco Tootja lehekülg Kategooria:

9.90

Kuumakse alates 0.83

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

Spreiliim MOSA Automotive talub kõrgeid temperatuuri muutusi, mis on just vajalik autotööstuses armatuuri ja laepolstri liimimisel.

On oluliselt tugevama nakkega liim porolooni, kangaste, vatiin, jne liimimiseks. See liim sobib kasutamiseks paljudes tööstusharudes – puidutööstus, mööbel, laevad, haagismajad, autode siselaed, polsterdus ja ehitus on vaid mõned võimalikud valdkonnad. Sobib polüesteri, vaipkatete jm. liimimiseks
Kasutamine: Enne kasutamise loksutage korralikult. Aluspind peab olema tolmu-ja mustusevaba ming valmis liimimiseks. Kandke ühtlane liimikiht kogu aluspinna peale. Pihustage liimi mõlemale liimitavale pinnale. Laske liimil kuivada kuni katsudes ei jää enam liim näpu külge (ca 2-3minutit). Maksimaalse tugevusega sideme saavutamiseks on soovitatav avaldada rulliga ühtlast survet kogu liimitava pinna ulatuses.
Veekindel. Ei sobi plastiku liimimiseks

 

 

 

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.