Sonos Move 2 juhtmevaba kõlar

Kogus: 1 Tootja: Sonos Tootja lehekülg Kategooria:
Puhasta

484.03

Kuumakse alates 40.34

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

Sonos Move 2 on võimas kaasaskantav kõlar, mis pakub südantlöövat stereoheli kõikjal, kus soovite. Tänu kuni 24-tunnisele taasesitusele saate nautida oma lemmikmuusikat terve päeva jooksul.

  • Kuni 24-tunnine taasesitus
  • Veekindel (IP56)
  • WiFi 6 ja Bluetooth 5.0
  • Hääljuhtimine
  • Automaatne Trueplay™ seadistamine

Sonos Move 2 kõlar on varustatud puutetundliku juhtimisega, mis võimaldab lihtsat ja intuitiivset kasutamist. Lisaks sellele saate juhtida oma muusikat ja seadeid mugavalt Sonos äpi kaudu. Kõlar toetab Amazon Alexa häälejuhtimist, Apple AirPlay 2 ühenduvust ning on varustatud nii WiFi kui ka Bluetoothiga, tagades mitmekülgse ühenduvuse. Lisaks on kõlaril 3.5mm helisisend, mis võimaldab teil ühendada erinevaid heliseadmeid. Sonos Move 2 võimaldab teil nautida muusikat erinevatest voogedastusteenustest, nagu Amazon Music, Apple Music, Spotify ja paljud teised.

Sonos Move 2 juhtmevaba laadimisalus on loodud selleks, et pakkuda kiiret ja mugavat laadimiskogemust. Kui kõlari aku vajab laadimist, asetage lihtsalt Move 2 kõlar laadimisalusele. Alus on varustatud eemaldatava ja kompaktsema adapteriga, mis muudab selle paigutamise veelgi lihtsamaks. See tagab, et teie kõlar on alati laetud ja valmis kaasa võtmiseks, olgu see siis siseruumides või väljas.

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.