Tootevalik

Reolink Valvekaamera TrackMix LTE Plus 4G kahe objektiiviga PTZ akuga

Ühik: 1 tk
Tootja: Reolink

1,299.00

Järelmaksuga

Leidsid odavama hinna? Teeme paremaks:)!

Toote tutvustus

Kahe objektiiviga kaamera suudab haarata ühe sündmuse nii laiust kui lähedust ühekorraga. Kahekordne jälgimine võimaldab kaameral sujuvalt liikuda nii horisontaalselt kui vertikaalselt (kuni 355°H, 90°V), jälgides objekti automaatselt ning lähivälja zuumides. Pidev võimsus on tagatud võimsa päikesepaneeli ja suure mahutavusega akuga, mis võimaldavad kaameral töötada katkematult 24/7.

Täielikult laetuna suudab kaamera järjest salvestada kuni 2 päeva ning selle tööaega saab vastavalt vajadusele kohandada. Lisaks suudab kaamera töötada ka külmas, tänu sisseehitatud soojendajale, mis hoiab aku talvel laetuna. Kaamera 4G LTE ja päikeseenergia ühendus on eriti kasulik kohtades, kus puudub WiFi või elektrivarustus.

Reolink View Service pakub tasuta 60 GB andmeid aastas “live view” ja “playback” funktsioonidele. Nutika tuvastamise ja kahesuunalise heli abil suudab kaamera eristada inimesi, sõidukeid ja lemmikloomi ning võimaldab kasutajal kaamera kaudu kahesuunalist suhtlust sisseehitatud mikrofoni ja kõlari abil.

Kaamera kahes öövaatlusrežiimis vahetab automaatselt värviliselt öönägemiselt infrapunasele vastavalt valgustingimustele. Kuni 2K 4MP lahutusvõimega kaamera suudab pöörata 355° ja kallutada 90°, kattes seeläbi laia vaatenurga. Suur salvestusruum on tagatud võimalusega salvestada kohapeal microSD-kaardile (kuni 256 GB).

Kaamera veekindel disain teeb selle vastupidavaks ka ekstreemsetes keskkondades. Kaugjuurdepääs ja juhtimine on lihtsaks tehtud Reolink App abil, mis võimaldab kodu või ettevõtet pidevalt jälgida ning saada reaalajas hoiatusi ja palju muud.