Tootevalik
UUS

Reolink Valvekaamera RLC-81MA

Ühik: 1
Tootja: Reolink

119.00

Järelmaksuga

Leidsid odavama hinna? Teeme paremaks:)!

Toote tutvustus

Reolink RLC-81MA 4K 8MP eraldusvõimega valevekaamera. Kaameral on kasutusel kaks objektiivi ühekordse paigaldusega. 109° panoraamvaade*, mida jäädvustab lainurkobjektiiv ja lähivaade teleobjektiiviga. Kontrollida saab kahte pilti ühe pilguga, sest need kuvatakse ühel ekraanil.

Vaheta kolme öörežiimi vahel vastavalt vajadusele: mustvalge režiim, värviline öörežiim ja nutikas öörežiim. Kui nutikas öörežiim on sisse lülitatud, lülitub kohtvalgustus automaatselt sisse, kui tuvastatakse liikumine, ja kõik jäädvustatakse täisvärviliselt.

Teie seadmesse saadetakse täpsed hoiatused, kui tuvastatakse inimene või auto. Lisaks on võimalik seadmel aktiveerida sireen ja kohtvalgustus, mis hoiatab sissetungijaid. Sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga saab kaamera vahendusel vabalt kuulata ja rääkida. Time-Lapse funktsioon.

RLC-81MA toetab 24/7 pidevat, liikumisega seotud või plaanilist salvestamist. Seda saab salvestada micro SD-kaardile, Reolink NVR-i või FTP-serverisse. Valige endale meelepärane viis ja nautige kohandatud turvalisust. Power over Ethernet (PoE) tehnoloogia võimaldab edastada ja laadida videoid samaaegselt vaid ühe võrgukaabli kaudu. Plug & Play.

RLC-81MA on ühilduv Reolink IoT-seadmetega.