Tootevalik

Reolink TrackMix LTE 4G PTZ valvekaamera

Ühik: 1
Tootja: Reolink

375.00

Järelmaksuga

Leidsid odavama hinna? Teeme paremaks:)!

Toote tutvustus

Reolink Go PT Plus valvekaamera toetab 3G/4G LTE mobiilsidevõrku ja 355° panoraami ja 140° kallutamist. Sellel on ka suurem 2K 4MP Quad HD resolutsioon. Kaamera analüüsib isikute ja sõidukite kujundeid, mille saab seadistada nii, et see tuvastaks ainult inimeste ja sõidukite liikumist. Time-lapse funktsioon.

Kaamerale on sisseehitatud kahepoolne heli ehk sellega on võimalik suhelda, kellegiga kes on teiselpool kaamerat. TrackMix LTE-sse sisseehitatud kaks infrapunavalgustit ja kohtvalgusti võimaldavad ka selget öövaatlust.

Kaamera töötab akuga ning sellele on võimalik juurde soetada ka Reolink päiksepaneel, mida saab ühenada USB-kaabli kaudu. Kaamera salvestab oma pildi Micro SD-kaardile suurusega kuni 128 GB, aga on võimalik salvestada ka otse Reolink Cloudi. Reolink Äpp võimaldab  jälgida kaamera tööd otse läbi nutiseadme, lisaks on sellega võimalik osutada kaamerat soovitud suunas.

Kaamera on veekindel ning mõeldud vastupidama ka karmides keskkondades. Lisaks on kaamera võimeline liikumise tuvastamisel andma sireeni või kasutaja poolt etteantud häälhoiatust.