Tootevalik

Reolink Panoraamkaamera FE-W 360°, 6MP SHD

Ühik: 1 tk
Tootja: Reolink

162.00

Järelmaksuga

Leidsid odavama hinna? Teeme paremaks:)!

Toote tutvustus

Avasta sujuv 360° panoraamvaade Reolink Duo 2 kaameraga! See kaamera ühendab kahe objektiivi vaated muljetavaldavaks 360-kraadiseks panoraamiks, ilma igasuguste lõhede või moonutusteta. Lisaks pakub Reolink Duo 2 6MP kõrge resolutsiooniga kristallselgeid pilte ja videoid, et tagada oluliste detailide esiletõstmine.

Mitmekülgsed kuvamisrežiimid annavad sulle võimaluse kohandada vaadet vastavalt oma eelistustele Reolink rakenduses või klientprogrammis. Kaamera toetab ka kaugjuhitavat kahesuunalist heli, nutikat isikutuvastust ning öönägemist, mis tagab pideva kaitse igal ajal.

Lihtne seadistamine on tagatud 5/2,4 GHz WiFi võrguühenduse abil, mis tagab parema võrguühenduse tänu kahele saadaval olevale WiFi-sagedusribale.

Salvestusvõimalusteks pakub kaamera pidevat, liikumist käivitavat ja plaanilist salvestamist microSD-kaardile, Reolink NVR-ile või FTP-serverisse. Turvalisus on alati käeulatuses Reolink rakenduse või kliendi abil, ning saad isegi käed-vabad kontrolli Google Nest Hubi või Chromecastiga.