Reolink Duo 2 LTE panoraamkaamera 4G akuga kaamera

Kogus: 1 Tootja: Reolink Tootja lehekülg Kategooriad:

379

Kuumakse alates 31.58

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

Reolink Duo 2 LTE ühendab kahe objektiivi võimekuse, luues muljetavaldava 180° panoraamvaate ilma igasuguste lõhede või moonutusteta. See kaamera sulandab kaks objektiivi tervikuks, tagades sujuva ülemineku ja jättes varjatud nurkadeta ala.

Muretu 4G-valmidus teeb juhtmevaba jälgimise lihtsaks. Selle akutoitega kaamera on varustatud 4G LTE-ga, tagades sujuva ühenduse ka ilma segavate kaabliteta. Olenemata asukohast, võid kaamera julgelt kaasa võtta, sealhulgas võrguvälistesse piirkondadesse. Teravus ja selgus on võtmeks. Reolink Duo 2 LTE pakub kõrge resolutsiooniga 6MP kaameraga 2K+ Quad HD kvaliteeti, et tuua esile iga stseeni detailid. Iga pilt ja video on terav ning selge.

Reaalajas jälgimine ja reageerimine muutuvad lihtsaks. See kaamera annab kiireid hoiatusi liikumistest ning võimaldab sul jälgida oma lemmikloomi. Lisaks saad kasutada kahepoolset heli, et reageerida reaalajas ning hoida oma kodu turvalisena igal ajahetkel. Tänu kauakestvale akule on sul pidev toide ka võrguühenduseta piirkondades. Kui soovid aga veelgi kindlamat toiteallikat, saad kaamera ühendada Reolinki päikesepaneeliga. See on lihtne paigaldada ning ilmastikukindel, tagades järjepideva toitevoolu.

Öine nägemine on selge ja hele tänu sisseehitatud kohtvalgustitele ja IR-LEDidele. Saad nautida eredaid värvilisi või mustvalgeid pilte isegi pimedas, pakkudes kaitset ja turvalisust su kodu ja pere jaoks. Koge filmilikku aegluubi. Reolink Duo 2 LTE võimaldab sul jäädvustada dünaamilisi protsesse, luues time-lapse videoid. See on suurepärane võimalus jäädvustada erilisi hetki ja muuta need kunstilisteks vaatepiltideks.

Sündmusvideod saab salvestada Reolinki krüpteeritud pilve, tagades oluliste hetkede säilimise ning võimaldades sul videoid taasesitada igal ajal ja igas kohas. Lisaks on kaameral sisseehitatud microSD-kaardi pesa, kuhu saad salvestada videosid lokaalselt, ilma vajaduseta internetiühenduse järele.

 

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.