Meguiars Ultimate Quik Detailer hooldusvahend

Tootja: Meguiars Kategooria:

20.43

Kuumakse alates 1.7

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

Hoolda pinda ja tugevda vaha kaitsvat toimet üheaegselt! Koge libedamat pinda, läikivamat lõpptulemust ja rohkem vetthülgavat toimet!

Meguiar’s Ultimate Quik Detailer on leidnud oma koha lugematutes garaažides ja hooldustoodete kohvrites üle maailma. Kasuta seda siis, kui Su auto on kergelt tolmune ja anna sellele äsja pestud auto välimus. Linnu väljaheited? Pihusta ja pühi need ära enne, kui need jõuavad värvipinna sisse sööbida. Või kasuta seda peale auto pesemist, et eemaldada üksikud veepiisad ning tõsta värvipinna libedust ja läiget.  Toode on piisavalt leebe igapäevaseks kasutamiseks, ohutu lakipinnale, seda saab kasutada kõikidel värvitüüpidel ja plastidel. Mitte kasutada klaasidel. Samuti, Meguiar’s Hüdrofoobsete polümeeride tehnoloogiaga saad nädalateks  vetthülgava kaitse!

  • Eemaldab ohutult tolmu ja saaste pesukordade vahepeal
  • Tõstab läiget ja pinna libedust, samal ajal tugevdab vaha kaitsvaid omadusi
  • Meguiar’s Hüdrofoobsete polümeeride tehnoloogia pakub jätkuvat vetthülgavust
  • Lihtne peale kanda ja maha pühkida – isegi päikese käes.

Pakend: 709 ml

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.