Tootevalik
8%

Meguiars Hybrid Ceramic Synthetic Clay Kit hoolduskomplekt

Ühik: 1
Tootja: Meguiars

56.50 51.98

Järelmaksuga

Leidsid odavama hinna? Teeme paremaks!

Toote tutvustus

SILU JA KAITSE VÄRVIPINDA 1 SAMMUGA – hübriidkeraamiline hooldusaine lisab kaitset, sünteetiline savipadi silub värvipinda.

Peale auto pesemist ja kuivatamist hõõru sõrmeotstega üle värvipinna. Ära ole üllatunud, kui pind on kare ja muhklik. See karedus, mida tunned, näitab kahjuliku keskkonnasaaste olemasolu – värvitolm, veeplekid, piduritolm, õietolm ja muu saaste, mis on kleepunud Su auto värvipinnale. See saaste ei lase Su autol valgust peegeldada ja täies ilus särada. Komplekt sisaldab kõike, mida vajad, et taastada klaassile pind ja jätta värvipinnale hübriidkeraamiline kaitsekiht! Kompleti kuuluv Sünteetiline Savipadi on disainitud toimima nagu traditsiooniline savi, kuid on lihtsam käsitseda ja seda saab kasutada uuesti ja uuesti! Lisaks ei muuda see pinda puhastamisel häguseks.

Hybrid Ceramic Detailer pole mitte ainult suurepärane pinna libestaja, võimaldades Sünteetilisel Savipadjal kergelt üle pinna libiseda, vaid see jätab värvipinnale ka kihi hübriidkeraamilist kaitset, mis hülgab vett nagu hull!

Komplekt sisaldab: Hybrid Ceramic Detailer 532 ml, Sünteetiline savipadi, Mikrokiudlapp 60x40cm.