Meguiars Gold Class Liquid Car Wax- vedel vaha

Tootja: Meguiars Kategooria:

24.57

Kuumakse alates 2.05

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

Meguiar's Gold Class vaha on elegantne ja ajatu Premium-klassi toode, mis on inspireerinud autoharrastajaid läbi aegade.

Selle toote kasutajatele meeldib hellitada oma sõidukit ning pakkuda sellele parimat hoolt, sest ainult nii saab kaitsta oma investeeringut. Ainulaadsed patenteeritud segud parendavad värvikihti, tuues esile sügava läike ja rikastavad värvi. Naturaalne Brasiilia Carnauba-vaha koos polümeerainetega tekitab pikaajalise kaitsekihi, eemaldab kergemad pinnahologrammid (mikrokriimud) ja kaitseb ka UV kiirguse eest, säilitades lõppviimistluse.

Peale vaha kasutamist soovitame pinnad üle pühkida Meguiar’s Supreme Shine mikrokiudlapiga ja kasutada töödeldud pinna viimistlemiseks vajadusel Meguiar's Ultimate Quik Detailer'it.

Iganädalaseks värvipinna hoolduseks soovitame kasutada Meguiar's Gold Class Premium Quick Wax – kiirvaha, mis taastab ja parendab Carnauba Plus või mõne teise Meguiar's autovaha pinda ja võimaldab minutitega saavutada „nagu uus“ läike.

Pakend: 473 ml

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.