CarPro Perl kaitsekate

Kogus: 1 Tootja: CarPro Tootja lehekülg Kategooria:
Puhasta

22.41

Kuumakse alates 1.87

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

CARPRO Perl on kontsentreeritud mitmekülgne veepõhine kaitsekate plastikule, kummi ja nahale, mis pakub UV-kaitset.

PERL on veepõhine lahjendatud toode, mis katab suure hulga ülesandeid autohoolduses. Seda saab kasutada kõvade välispindade plastikpindade nagu uue välimuse taastamiseks ja hoiab need tugeva UV- ja hüdrofoobse kaitsega heas seisukorras. Päike võib kahjustada painduvaid materjale, nagu kummi, plastik ja nahk. Ajapikku ja aja jooksul need tuhmuvad, muutuvad hapraks ja pragunevad. PERL muudab reegleid. PERL pakub suurepärast kaitset ja kestab kuni kolm kuud!

Omadused:
UV-kaitse: See kaitseb kõrgekvaliteedilise UV-degeneratsiooni eest, säilitades samal ajal töödeldud pindade elastsuse ja algse värvi.
Mitmekülgsus: Sisevinüül, plastmassid, viimistletud nahk, väliskile, kummist ääristused, aknatihendid, rehvid ja mootoripesad.

Lahjendused: (Märkus – Te võite kohandada mis tahes lahjendusi vastavalt oma äranägemisele. Leidsime, et paljud valikud toimivad väga hästi) Allpool on toodud mõned soovitused:
Välised plastid: 1 osa PERL – 1~3 osa vett.
Mootor: 1 osa PERL – 1~3 osa vett.
Rehvid ja kummi: lahjendamata. Soovitame 2 õhukest kihti, mille vahel on 20 minutit või rohkem, pakub kõige parema välimusega tumedad mustad rehvid, mida leiate.
Sisevinüül ja nahk: 1:5

Juhised: Kasutage seda, et värvimine oleks võimalik ka siis, kui see ei ole vajalik:
Puhastage pind mustusest, õlist ja tolmust.
Loksutage lahjendatud pihustuspudelit.
Pihustage pinnale ja pühkige õhukese ühtlase kihina. Mitte üle kanda.
Pühkige ära vastavalt vajadusele.
Laske pinnal enne sõiduki kasutamist kuivada.
Soovi korral võib pärast 20 minutit kanda täiendavaid kihte.

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.