CarPro IronX autopuhastusvahend

Kogus: 1 Tootja: CarPro Tootja lehekülg Kategooria:
Puhasta

12.5123.31

Kuumakse alates 1.04

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

CARPRO IronX on väga tõhus, happevaba ja pH-tasakaalustatud ning peatab roosteplekid ja enneaegse värvikihi purunemise, eemaldades kiiresti kogu sõidukist rauasaasteid!

IronX sisaldab unikaalseid keemilisi koostisosi, mis lahustavad tõhusalt paagutatud rauda, moodustades vees lahustuva rauakompleksi.

IronX avab värvi poorid, et vabastada raudosakesi ja neutraliseerida värvi aluspinnasesse tekkinud söövitavaid ühendeid. Jätkuvad kahjustused peatatakse kohe ja tulevased kahjustused ennetatakse, eemaldades raudosakesi.

ronX pihustatakse läbipaistva vedelikuna. Kui puhastusvedelik hakkab mustuse ja mustuse sisse töötama, hakkab koostis muutuma lillaks või punaseks. See värvimisviis on IronX, mis moodustab sideme auto värvil või veljel oleva paagutatud rauaga ja muudab selle oleku vees lahustuvaks kompleksiks, mis on hõlpsasti pühkida või survega maha loputada. Tugevatoimeline, sissepõlenud mustus võib vajada väikest liigutamist.

Omadused:
Uus madala lõhnaga koostis!
Eemaldab rauaosakesed ja takistab rauaga seotud kahjustuste levikut & aitab kaitsta teie sõidukit värvisüsteemi rikete eest.
Turvaline kasutada, happevaba ja pH-neutraalne (pH 6-7).
Ohutu kasutamiseks läbipaistva värviga.
Ohutu kasutamiseks alumiinium-, kroom-, sulam- või läbipaistva kattega veljedel.

Juhised:
Loksutage pudelit.
Peske sõidukit, loputage sõidukit ja eemaldage suurem osa veest kiire rätikuga korduvalt.
Pihustage IronXi üle saastunud ala.
2 ~ 5 minuti pärast loputage maha või peske ära, kui see on kuivanud (sõltuvalt keskkonnast ja temperatuurist).
Veenduge, et kogu IronX on täielikult eemaldatud ja seejärel kuivatage sõiduk.
Pärast kasutamist eemaldage pihusti ja asetage kork tagasi (lekete vältimiseks).

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.