CarPro ClearCut ühend

Kogus: 1 Tootja: CarPro Tootja lehekülg Kategooria:
Puhasta

16.1151.21

Kuumakse alates 1.34

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

CARPRO Clearcut töötati välja selleks, et eemaldada kiiresti defektid, võimaldades teil samal ajal oma tööd hõlpsasti vaadata läbi poleerimise. 1-2 kasutuskorra jooksul võite näha, kuidas defektid sõna otseses mõttes teie silme eest kaovad, kuna segu hakkab muutuma läbipaistvaks. See võimaldab teil jätkata lõikamist vastavalt vajadusele või lõpetada niipea, kui defektid on eemaldatud ja olete valmis viimistluspoleerimiseks.

CARPRO Clearcut on äärmiselt kiiresti toimiv vedel abrasiiv, mis on loodud algusest peale tõhususe, jõudluse ja kiiruse tagamiseks! Erinevalt teistest turul olevatest populaarsetest ühenditest ei peta teid Clearcut, paisutades värvi või varjates veeplekke ja kriimustusi, et need hiljem uuesti esile kerkida! Clearcut ei sisalda täiteaineid, mis pühkivad täielikult maha ja lihtne kustutuskummiga pühkida hõlpsasti ära kõik määrdeained.

Juhised:
Krundi (puhas kuiv pad) väga õhukese sisse töötatud kihiga ühendit ja lisa 3-4 herne suurust tilka toodet.
Levitage toode kogu lõigule.
Tõstke kiirus kõrge kiirusele ja madalale survele.
Kasutage MINIMAALIST survet esimestel 2-3 käigul, suurendades survet iga käiguga.
Suurendage rõhku iga käiguga, lõpetades tugevama survega.
Kui kriimustused on kadunud või poleerimine on läbi töötatud, pühkige mikrokiudrätikuga puhtaks.
Puhastage pad.
Liigutage järgmisele lõigule -> kandke 6-8 hernesuurust tilka padile ja korrake samme 2-7.

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.