Caliber RCD120DAB-BT-B autoraadio

Kogus: 1 Tootja: Caliber Tootja lehekülg Kategooria:

147.75

Kuumakse alates 12.31

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

Caliber RCD120DAB-BT/B on musta kroomitud versioon RCD120DAB-BT Bluetooth® tehnoloogiaga DAB+ autoraadiost. Kuulake oma lemmikmuusikat nutitelefonist Bluetooth® tehnoloogia abil või kasutage raadiot käed-vabad autokomplektina. Te saate kõned teha läbi auto kõlarite.

Mitmekülgne muusikamängimine

RCD120DAB-BT/B-l on USB, SD-kaardi ja AUX-sisend, nii et saate muusikat ka oma telefonist läbi nende portide mängida. Lisaks on sellel ka CD-mängija. Tänu võimsale maksimaalsele võimsusele 4x 75 vatti ei uputa auto heli kunagi teie muusikat. Lisaks tagab A2DP Bluetooth® tehnoloogia profiil sujuva voogedastuse ja hea helikvaliteedi.

DAB+ kvaliteet

DAB+ pakub paremat helikvaliteeti kui vanem FM. Signaali vastuvõtt on parem ja müra vähem. DAB+ annab helis rohkem selgust, nii et saate oma lemmikuid ja raadiosaateid rohkem nautida.

Raadio

Kuulake raadiot ja seadistage 18 FM-eelseadistust. Nii saate lihtsalt ühelt jaamalt teisele vahetada. RDS EON funktsioon annab alati ajakohast liiklusinfot, kui raadio on sisse lülitatud. See seade on standardse 1-DIN suurusega, nii et saate oma vana seadme kergesti välja vahetada.

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.