Tootevalik
UUS

Caliber RCD120DAB-BT-B autoraadio

Ühik: 1
Tootja: Caliber

197.00

Järelmaksuga

Leidsid odavama hinna? Teeme paremaks:)!

Toote tutvustus

Caliber RCD120DAB-BT/B on musta kroomitud versioon RCD120DAB-BT Bluetooth® tehnoloogiaga DAB+ autoraadiost. Kuulake oma lemmikmuusikat nutitelefonist Bluetooth® tehnoloogia abil või kasutage raadiot käed-vabad autokomplektina. Te saate kõned teha läbi auto kõlarite.

Mitmekülgne muusikamängimine

RCD120DAB-BT/B-l on USB, SD-kaardi ja AUX-sisend, nii et saate muusikat ka oma telefonist läbi nende portide mängida. Lisaks on sellel ka CD-mängija. Tänu võimsale maksimaalsele võimsusele 4x 75 vatti ei uputa auto heli kunagi teie muusikat. Lisaks tagab A2DP Bluetooth® tehnoloogia profiil sujuva voogedastuse ja hea helikvaliteedi.

DAB+ kvaliteet

DAB+ pakub paremat helikvaliteeti kui vanem FM. Signaali vastuvõtt on parem ja müra vähem. DAB+ annab helis rohkem selgust, nii et saate oma lemmikuid ja raadiosaateid rohkem nautida.

Raadio

Kuulake raadiot ja seadistage 18 FM-eelseadistust. Nii saate lihtsalt ühelt jaamalt teisele vahetada. RDS EON funktsioon annab alati ajakohast liiklusinfot, kui raadio on sisse lülitatud. See seade on standardse 1-DIN suurusega, nii et saate oma vana seadme kergesti välja vahetada.