Blackvue LTE ühendusmoodul

Kogus: 1 Tootja: Blackvue Tootja lehekülg Kategooriad:

161.10

Kuumakse alates 13.43

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

4G LTE Ühendusmoodul

Nüüd saate tõhustada oma DR970X/DR900X/DR900X Plus ja DR770X/DR750X/DR750X Plus ning DR770X Box mudelitega BlackVue’ videoregistraatorite võimekust 4G LTE ühendusmooduliga (CM100GLTE). See moodul saab oma toite otse kaamerast ning pakub sulle võimalust nautida kiiret 4G LTE ühendust oma registraatoriga.

Selle tulemusena saate ühendada oma videoregistraatori BlackVue pilveteenusega, mis võimaldab sul saada teavitusi otse oma telefonile, kui su parkivat autot tabatakse. Lisaks saad ka reaalajas kaugjuhtida oma kaamera vaadet. Kuna ühendusmoodul saab toitu otse videoregistraatorist, pole vaja muretseda selle eraldi toiteallika pärast, nagu võiks juhtuda iseseisvalt toiteallikalt töötavate ruuteritega.

Selle ühendusmooduli abil saad oma ühilduvat BlackVue seadet muuta ka mobiilseks hotspotiks, pakkudes veelgi enam funktsionaalsust.

Oluline märkus DR770X Box mudeli omanikele: CM100GLTE sisaldab ka GNSS (GPS+GLONASS) funktsionaalsust, nii et asendades oma videoregistraatori kaasasoleva GNSS-mooduli, ei kaota sa asukoha ega kiiruse andmeid.

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.