Ampire AMX090-4K 9-tollised monitorid

Kogus: 2 Tootja: Ampire Tootja lehekülg Kategooria:

699

Kuumakse alates 58.25

Kauba hind:
Sissemakse summa:
Kuumakse:

Kogus

Komplekt koosneb kahest kõrge eraldusvõimega 9″ LED-ekraanidega peatoe monitorist, mis töötab Androidi operatsioonisüsteemi peal, mis annab peaaegu piiramatud võimalused.

Sõidu ajal saate oma meelelahutusprogrammi otse voogesitada teenustest Netflix, YouTube jne, interneti saamiseks tuleb seda teha telefonist “hotspot” või kui autos sees on olemas enda ruuter. Kui puudub selleks võimalus, näiteks kui olles välismaal ja ei soovi andmemahtu palju kulutada, soovitame laadida alla kasutades enda kodu wifi’t ja vaadata hiljem saateid/filme “offline” variandis.
Lisaks on ka veel olemas USB ja HDMI sisend, kui vaadatav sisu on soov edastada läbi DVD mängija.

Kaks kuvarit on raamitud CNC-freesitud alumiiniumkorpusesse ja on vaid 7 mm paksud.
Heliedastust on juhtmevabalt läbi bluetooth- või infrapunakõrvaklappide. Alternatiivina on igal monitoril sisseehitatud kõlar.
Lisaks on heli saadaval ka Android Boxi RCA-väljundites, näiteks selleks, et seda saaks ühendada oma tehase autoraadio AUX-sisendiga.

STANDARD variandi puhul kuvatakse kahel monitoril alati sama sisu, kuid juhtida saab mõlemalt ekraanilt.
Iga monitori individuaalset sisu saab taasesitada ainult kui võtta lisaks juurde android box.

Loe rohkem
Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.