Tootevalik
UUS

Reolink Valvekaamera RLC-823A

Ühik: 1
Tootja: Reolink

389.00

Järelmaksuga

Leidsid odavama hinna? Teeme paremaks:)!

Toote tutvustus

Reolink RLC-823A 4K 8MP Ultra HD kvaliteediga valvekaamera. 16X varifokaalobjektiiv võimaldab kaameraga kiiresti ja täpselt jäädvustada kaugeid objekte, ilma et see mõjutaks pildikvaliteeti. Lisaks sellele liigutab, kallutab ja suumib kaamera 3D-zoomi abil automaatselt, et fookustada valitud piirkonda. 3D funktsioon on saadaval ainult veebilehe kaudu.

Teie seadmesse saadetakse täpsed hoiatused, kui tuvastatakse inimene või auto. Sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga saab kaamera vahendusel vabalt kuulata ja rääkida. Kui seadme pilti ilmuvad inimesed või sõidukid keerab kaamera automaatselt oma objektiivi nende peale ja jälgib edasist liikumist. Lisaks on kaamerale sisseehitatud 7 infrapuna LED-i, mis võimaldab salvestada kvaliteetset pilti ka öösel. Time-Lapse funtksioon.

Nutikas IP-kaamera toetab liikumist käivitavat, plaanilist või 24/7 pidevat salvestamist. Kõik videod saab salvestada mikro SD-kaardile, Reolink NVR-i või FTP-serverisse. Power over Ethernet (PoE) tehnoloogia võimaldab edastada ja laadida videoid samaaegselt vaid ühe võrgukaabli kaudu. Plug & Play.

IP66 sertifitseeritud ilmastikukindlus. Lisaks on kaamerat võimalik kaugjuhtida läbi reolinki Appi.